No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Etrit Berisha rezulton pozitiv me Covid 19

Etrit Berisha rezulton pozitiv me Covid 19

Skuadra italiane SPAL ka njoftuar se ka bërë testin për koronavirus dhe në mesin e disa të infektuarve ka dal edhe portieri shqiptar Etrit Berisha.

Megjithatë, klubi ka vendosur të bëjë një rikontrollimi me tamponë për të gjithë grupin.

Berisha nuk ka luajtur në sfidën e fundit kundër Empolit por është parë në tribunë, i fokusuar nga mediat.

Dhe fakti që ai është shfaqur në tribunë të martën në mbrëmje, e përjashton mundësinë që portieri i Kombëtares të ketë rezultuar pozitiv duke bërë që ai të pritet të jetë titullar në ndeshjet e radhës së SPALIT.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Pa gola në “Camp Nou”, Atletico frenon Barcelonën dhe Messin

Mbyllet pa gola supersfida Barcelona-Atletico Madrid. Dy skuadrat po garojnë për titullin kampion dhe dhuruan një betejë sportive në “Camp Nou”. Ekipi i Diego...

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në Bundesliga me fanellën e Schalkes

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane,  Shkodran Mustafi e ka realizuar golin e tij të parë në Bundesligë në fanellën e Schalken.

Shevchenko kujton ditën kur një Maldini 36-vjeçar e la pa fjalë

Andriy Shevchenko ka kujtuar disa momente nga e kaluara e tij te Milan në një lidhje me Sky Sport. “Te Milan kanë kaluar atletë të...

E krahasojnë me Fenomenin, ylli i Serisë A: Sa çereku i tij të isha…

Një vend i dytë për t’u siguruar që do të ishte një rezultat historik për Atalanta-n e tij, më pas një shikim drejt së...

Recent Comments