No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Batatina lajmërohet nga "zgafella"

Batatina lajmërohet nga “zgafella”

Është lajmëruar më në fund trajneri i Llapit, Tahir Batatina.

Batatina po kritikohet nga disa tifozë të Llapit, teksa po mbrohet fuqishëm nga tifogrupi “Legjendat”.

Batatina ka vendosur t’i kundërvihet kritikave me anë të një postimi.

Së fundmi, me anë të një postimi në “Facebook”, Batatatina ka shkruar në mes të tjerash se “betejat luftohen, ndërsa lufta fitohet”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Ulpiana, klubi që është afër t’i rikthehet Superligës pas më shumë se një dekade

Vijnë nga një qytet i vogël, por dëshira është shumë e madhe për të marrë pjesë në mesin e skuadrave elitare të...

Partizani, në hap me kohën…

Shkruan: Besim Kajtazi Duke shikuar logon e skuadrës së trofeshme shqiptare KF Partizani, Tiranë, e pashë se logoja që mbanë skuadra është ende ajo e...

Ademi uron besimtarët myslimanë për muajin e Ramazanit

Në prag të muajit të shenjtë të Ramazanit, presidenti i FFK-së, Agim Ademi, nëpërmjet një mesazhi ka uruar komunitetin e futbollit dhe të gjithë...

Recent Comments