No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ademi falënderon KFOR-in britanik për vlerësimin

Ademi falënderon KFOR-in britanik për vlerësimin

Presidenti i FFK-së, Agim Ademi i ka shprehur falënderime KFOR-it britanik, i cili e nderoi atë me vlerësim dhe mirënjohje për punën në FFK dhe bashkëpunimin me njësitet e forcave paqeruajtëse britanike.

“Falënderoj përzemërsisht KFOR-in e Britanisë së Madhe për vlerësimin dhe për bashkëpunimin me FFK-në rreth realizimit të projekteve, e sidomos për gatishmërinë e tyre që të bëjmë vepra të përbashkëta për komunitetin e futbollit të vendit tonë. Së shpejti do të fillojmë projektin e parë me ndihmën e KFOR-it të Britanisë së Madhe dhe atij të SHBA-së. Ju faleminderit!A.A.”, ka shkruar numri një i FFK-së, në profilin e tij në Facebook.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Pa gola në “Camp Nou”, Atletico frenon Barcelonën dhe Messin

Mbyllet pa gola supersfida Barcelona-Atletico Madrid. Dy skuadrat po garojnë për titullin kampion dhe dhuruan një betejë sportive në “Camp Nou”. Ekipi i Diego...

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në Bundesliga me fanellën e Schalkes

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane,  Shkodran Mustafi e ka realizuar golin e tij të parë në Bundesligë në fanellën e Schalken.

Shevchenko kujton ditën kur një Maldini 36-vjeçar e la pa fjalë

Andriy Shevchenko ka kujtuar disa momente nga e kaluara e tij te Milan në një lidhje me Sky Sport. “Te Milan kanë kaluar atletë të...

E krahasojnë me Fenomenin, ylli i Serisë A: Sa çereku i tij të isha…

Një vend i dytë për t’u siguruar që do të ishte një rezultat historik për Atalanta-n e tij, më pas një shikim drejt së...

Recent Comments