No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Pas infektimit të CR7 me COVID-19 Kylian Mbappe është në rrezik pas...

Pas infektimit të CR7 me COVID-19 Kylian Mbappe është në rrezik pas kontaktit me Ronaldon

Kylian Mbappe përjetoi një nga ndeshjet më të rëndësishme të karrierës së tij kur u përball Franca me Portugalinë (0-0). Sulmuesi i PSG luajti kundër idhullit të tij, Cristiano Ronaldos.

Sulmuesi i kampionëve të Francës pati një takim të përzemërt me sulmuesin 35-vjeçar. Afrimiteti i tij me legjendën e futbollit botëror ka rritur frikën për një infektim të Mbappesë.

Lojtari u prek më herët nga COVID-19 dhe ky virus mund t’i rikthehet sërish. Lojtari do të testohet menjëherë nga Franca, ashtu si lojtarët e tjerë të “Gjelave”.

 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments