No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ishte infektuar me COVID-19, legjenda e Italisë humb njeriun e dashur

Ishte infektuar me COVID-19, legjenda e Italisë humb njeriun e dashur

Ditë zie në shtëpinë e Francesco Totti. Babai i tij, Enzo, ka humbur jetën në moshën 76-vjeçare. Ai ishte infektuar me COVID-19 dhe nuk e ka fituar dot betejën, pavarësisht përpjekjeve të mjekëve në spitalin “Lazzaro Spallanzani”.

Babai i legjendës së Romës kishte pasur edhe probleme të tjera shëndetësore. Disa vite më parë ai ishte goditur nga një atak kardiak dhe nuk kishte mundur të ndiqte më pas ndeshjet e të birit të tij në stadium.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Roma triumfon në derbi përballë Lazios

Roma ka shënuar fitore në derbin përball rivalit të madh të saj Lazios me rezultat 2:0. Mikhitarian e Pedro...

Presidenti Ademi përgëzon KF Ulpiana, KF Malisheva dhe KFF Mitrovica për suksesin në kampionat

Ulpiana dhe Malisheva janë anëtare të reja të Superligës së Kosovës në futboll, derisa Mitrovica për herë të katër radhazi është shpallur...

Vushtrria, kampione e Kosovës

Njomza Kelmendi ka bërë pritje vendimtare në sekondën e fundit për ta ndihmuar Vushtrrinë që ta fitoj titullin e kampionit në Superligën...

Vojvoda zhgënjen me Torinon, Ismajli shkëlqen me Spezian

Një derbi i dy futbollistëve shqiptarë është zhvilluar sot në Serie A. Ardian Ismajli me Speziane ka mposhtur shumë...

Recent Comments