No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ishte infektuar me COVID-19, legjenda e Italisë humb njeriun e dashur

Ishte infektuar me COVID-19, legjenda e Italisë humb njeriun e dashur

Ditë zie në shtëpinë e Francesco Totti. Babai i tij, Enzo, ka humbur jetën në moshën 76-vjeçare. Ai ishte infektuar me COVID-19 dhe nuk e ka fituar dot betejën, pavarësisht përpjekjeve të mjekëve në spitalin “Lazzaro Spallanzani”.https://platform.twitter.com/embed/index.html?dnt=true&embedId=twitter-widget-0&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1315669813684043789&lang=en&origin=https%3A%2F%2Fabcnews.al%2Fishte-infektuar-me-covid-19-legjenda-e-italise-humb-njeriun-e-dashur%2F&theme=light&widgetsVersion=ed20a2b%3A1601588405575&width=550px

Babai i legjendës së Romës kishte pasur edhe probleme të tjera shëndetësore. Disa vite më parë ai ishte goditur nga një atak kardiak dhe nuk kishte mundur të ndiqte më pas ndeshjet e të birit të tij në stadium. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Bayern Munchen largon tre futbollistë

Ndryshime të mëdha pritet të ndodhin në klubin e Bayern Munich nga sezoni i ardhshëm, ku fillimisht do të largohen disa lojtarë.

Recent Comments