No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Muriqi shpjegohet për mungesën ndaj Maqedonisë së Veriut

Muriqi shpjegohet për mungesën ndaj Maqedonisë së Veriut

Sulmuesi i Kosovës Vedat Muriqi ka treguar të gjitha arsyet e shumta të mungesës së tij kundër Maqedonisë së Veriut

Sulmuesi i Kosovës ka munguar fiks një vit për Kosovën, për shkak të lëndimeve që e kanë përcjellur që nga ndeshja kundër Republikës Çeke, tetorin e vitit të kaluar.

Mandej kishte shpërthyer pandemia dhe Kosova nuk ka luajtur më ndeshje ndërkombëtare deri në këtë vit.

Pa Muriqin, Kosova ka humbur të gjitha ndeshjet ndërkombëtare, derisa është pa fitore që një vit, me pesë ndeshje pa pikë dhe një miqësore që e ka humbur me Suedinë.

Në këtë letër të gjatë Vedat Muriqi ka treguar të gjitha arsyet e mungesës së tij derisa ka thënë se ai do të paraqitet kurdo që mundet për Kosovën. https://platform.twitter.com/embed/index.html?creatorScreenName=gazetaexpress&dnt=false&embedId=twitter-widget-0&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1314679212792582151&lang=en&origin=https%3A%2F%2Fwww.gazetaexpress.com%2Fsqarohet-muriqi-tregon-drejte-arsyen-e-mungeses-se-tij%2F&siteScreenName=gazetaexpress&theme=light&widgetsVersion=ed20a2b%3A1601588405575&width=550px 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Bayern Munchen largon tre futbollistë

Ndryshime të mëdha pritet të ndodhin në klubin e Bayern Munich nga sezoni i ardhshëm, ku fillimisht do të largohen disa lojtarë.

Recent Comments