No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Dalin rezultatet e tamponëve të dytë te Napoli, Genoa ende në “alarm”

Dalin rezultatet e tamponëve të dytë te Napoli, Genoa ende në “alarm”

Te Napoli bie pak frika! Të gjithë tamponat e bëra këtë mëngjes për anëtarët e grupit të Napolit kanë rezultuar negative për Covid-19. Vetëm tamponi i Stanislav Lobotka mungon, i cili ende nuk është përpunuar. Një futbollist që i përket skuadrës Primavera është pozitiv me Covid-19.

Enrico Fedele, gjithashtu komentoi historinë e Juventus-Napoli: “U bllokuam. Dhe kur kjo do të thotë se kishte mungesë të arsyes së përbashkët. Në të dy palët. Por ndeshja mund të shtyhej, do të ishte zgjedhja më e arsyeshme”.

Sakaq, Genoa informon se asnjë nga 17 lojtarët tashmë pozitivë në testin Covid-19 nuk është kthyer ende negativ aktualisht.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Pa gola në “Camp Nou”, Atletico frenon Barcelonën dhe Messin

Mbyllet pa gola supersfida Barcelona-Atletico Madrid. Dy skuadrat po garojnë për titullin kampion dhe dhuruan një betejë sportive në “Camp Nou”. Ekipi i Diego...

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në Bundesliga me fanellën e Schalkes

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane,  Shkodran Mustafi e ka realizuar golin e tij të parë në Bundesligë në fanellën e Schalken.

Shevchenko kujton ditën kur një Maldini 36-vjeçar e la pa fjalë

Andriy Shevchenko ka kujtuar disa momente nga e kaluara e tij te Milan në një lidhje me Sky Sport. “Te Milan kanë kaluar atletë të...

E krahasojnë me Fenomenin, ylli i Serisë A: Sa çereku i tij të isha…

Një vend i dytë për t’u siguruar që do të ishte një rezultat historik për Atalanta-n e tij, më pas një shikim drejt së...

Recent Comments