No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Tovërlani: Kjo ishte ndeshja e fundit në drejtim të Feronikelit

Tovërlani: Kjo ishte ndeshja e fundit në drejtim të Feronikelit

Feronikeli ka pësuar humbje në shtëpi nga kampionia e Kosovës, Drita.

Ndeshja përfundoi me rezultat të ngushtë 1-2. Të parët kaluan në epërsi skuadra vendase me golin e Mendurim Hotit pas gabimit trashanik të Faton Malokut. Kurse dy gola për ‘bardhekaltërit’ i shënuan Astrit Fazliu dhe Kastriot Rexha.

Pas ndeshjes ka folur edhe kryetrajneri i Feronikelit, Afrim Tovërlani, për të cilin sipas të gjitha gjasave kjo ka qenë ndeshja e fundit e tij.

“Do të ulem të flas me presidentin e klubit, por sipas të gjitha gjasave kjo do të jetë ndeshja ime e fundit me skuadrën e Feronikelit. Është një pauzë, mendoj që është më mirë të vije një trajner tjetër”, ka thënë Toverlani për ‘Art Sport’.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Bayern Munchen largon tre futbollistë

Ndryshime të mëdha pritet të ndodhin në klubin e Bayern Munich nga sezoni i ardhshëm, ku fillimisht do të largohen disa lojtarë.

Recent Comments