No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Fidan Aliti prezantohet te Zurich

Fidan Aliti prezantohet te Zurich

Reprezentuesi i Kosovës, Fidan Aliti ka kaluar në klubin zvicran Zurich në formë huazimi.

Bëhet e ditur se kërkesën për të ndërruar skuadër e ka bërë vetë mbrojtësi.

Arsyet familjare kanë qenë edhe arsyeja kryesore që mbrojtësi të ndërroj ambient.

Aliti në Zurich do të bashkohet me futbollistë të tjerë kosovarë ndër të cilët edhe Hekuran Kryeziu.

Zurich ka mundësi ta blejë kartonin e futbollistit në merkaton e vitit 2021.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments