No menu items!
Ballina KRYESORE Batatina: Të tjerët kanë filluar të qeshin herët, Llapi do të buzëqesh...

Batatina: Të tjerët kanë filluar të qeshin herët, Llapi do të buzëqesh në fund!

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka reaguar pas tri humbjeve në po aq ndeshje në edicionin e ri të Superligës.

Skuadra e tij u mund nga Gjilani e Ballkani në shtëpi dhe nga Trepça ’89 në udhëtim.

Ai ka theksuar se nuk janë dorëzuar dhe se Llapi do të ngritet sërish.

“Shumë kanë filluar të qeshin herët por ai që buzëqesh në fund do të jetë K.F. Llapi. Së shpejti do ta shihni Llapin e vërtetë sepse djelmoshat duan dhe mund ta bëjnë atë kemi synim, pasi që jemi të bashkuar si asnjëherë më parë duke ditur se kemi një super President, një Nënkryetar të shkolluar dhe një drejtor ekzekutiv të ngritur profesionalisht të cilët kanë kaluar sfida më të rënda”, ka shkruar Batatina.

Llapi të dielën luan ndaj Prishtinës në udhëtim.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Benzema – Mbappe: Franca e “frikshme” në “Euro 2020”, kështu mund të duket 11-shja më e mirë e tyre

Kombëtarja e Francës është një ndër favoritët kryesor për të triumfuar në Kampionatin Evropian “Euro2020”. Kampionët në fuqi të...

Goli më i bukur i javës në Evropë u shënua në Serie A, lojtari portugez realizoi gol të pabesueshëm

Një ndër golat më të bukur që keni parë javën që lamë pas është realizuar në Serie A. Gjegjësisht,...

Bruno Fernandes zgjedhet lojtari më i mirë te Manchester United

Bruno Fernandes është kurorëzuar me çmimin e lojtarit të vitit te Manchester United për sezonin e dytë radhazi. Mesfushori...

Transferimi i madh i verës një hap larg, Alaba nënshkruan marrëveshje me Real Madridin

Real Madridi ka gati tashmë transferimin e parë të afatit kalimtar veror për të përforcuar skuadrën. David Alaba, lojtari...

Recent Comments