No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Lampard humb durimin, nxjerr 3 lojtarë në shitje!

Lampard humb durimin, nxjerr 3 lojtarë në shitje!

Chelsea i trajnerit Frank Lampard nuk do të ketë vetëm afrime të bujshme. Numri një i stolit ka publikuar dhe listën e lojtarëve që nuk i do më në skuadrën e tij.

Ai ka listuar 3 emra që do t’i largojë nga skuadra. Mbrojtësi Marcos Alonso, gjermani Antonio Rudiger dhe mesfushori Ruben Loftus-Cheek mund të largohen nga ekipi këtë merkato vere.

Ata duket se nuk do të kenë hapësira në vazhdim, prandaj duan që të kalojnë te një tjetër klub. Tekniku ka dhënë miratimin e tij për t’i larguar, prandaj mbetet vetëm të shihet në vazhdim.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Bayern Munchen largon tre futbollistë

Ndryshime të mëdha pritet të ndodhin në klubin e Bayern Munich nga sezoni i ardhshëm, ku fillimisht do të largohen disa lojtarë.

Lazio – Torino, formacionet zyrtare

  Me fillim nga ora 20:30 do të luhet sfida mes Lazios dhe Torinos. Lazio ka...

Recent Comments