No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR E KRYER: Interi e pagoi 20 mln euro, Interi i fut shqelmin!...

E KRYER: Interi e pagoi 20 mln euro, Interi i fut shqelmin! Huazohet sërish dështimi zikaltër

Henrique Dalbert drejt Rennes: anësori brazilian është një hap larg kthimit në Ligue 1. Konfirmimi erdhi direkt nga drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, i pranishëm në prezantimin e librit nga Gianluca Di Marzio:

“Po, e konfirmoj”, u përgjigj drejtuesi! Sakaq, pyetjes nëse “një transferim ky që mund të favorizojë Interin në sulmin ndaj Marcos Alonso?” Ausilio iu përgjigj me një “nuk e konfirmoj”, duke u larguar në këtë rast me një buzëqeshje.

Dalbert verso il Rennes, l'Inter conferma | Primapagina | Calciomercato.com

Formula – Huazim me të drejtën e blerjes: kjo është formula me të cilën Rennes në orët e fundit mbylli transferimin nga Interi të Dalbert, mbrojtës brazilian. Futbollisti i lindur në vitin 1993, shkruan “RMC Sport”, do të jetë në Francë këtë mbrëmje dhe do t’i nënshtrohet ekzaminimeve mjekësore nesër në mëngjes.

Dalbert u ble nga Interi te Nice për 20 mln euro por dështoi totalisht dhe pas huazimit te Fiorentina u kthye, duke mos u mbajtur nga Conte.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Pa gola në “Camp Nou”, Atletico frenon Barcelonën dhe Messin

Mbyllet pa gola supersfida Barcelona-Atletico Madrid. Dy skuadrat po garojnë për titullin kampion dhe dhuruan një betejë sportive në “Camp Nou”. Ekipi i Diego...

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në Bundesliga me fanellën e Schalkes

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane,  Shkodran Mustafi e ka realizuar golin e tij të parë në Bundesligë në fanellën e Schalken.

Shevchenko kujton ditën kur një Maldini 36-vjeçar e la pa fjalë

Andriy Shevchenko ka kujtuar disa momente nga e kaluara e tij te Milan në një lidhje me Sky Sport. “Te Milan kanë kaluar atletë të...

E krahasojnë me Fenomenin, ylli i Serisë A: Sa çereku i tij të isha…

Një vend i dytë për t’u siguruar që do të ishte një rezultat historik për Atalanta-n e tij, më pas një shikim drejt së...

Recent Comments