No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Njeriu më i pasur në botë ndihmon rimëkëmbjen e Serie A?

Njeriu më i pasur në botë ndihmon rimëkëmbjen e Serie A?

Amazon gjithashtu vë bast për të drejtat televizive për të transmetuar ndeshjet e Champions League në Itali.

Prezantimi dy-ditor nga UEFA për tenderin për imazhet për periudhën tre-vjeçare 2021-2024 është hapur që dje, ofertat e detyrueshme priten për 12 tetor.

Dhe, sipas raportimit nga Milano Finanza, kompania Seattle do të ishte midis palëve të interesuara. Amazon, në veçanti, do të konkurronte me Sky, por nuk do të ishte i vetmi: Rai dhe Mediaset, si dhe DAZN, TIM dhe Eurosport, do të ishin gjithashtu të gatshëm për të konkurruar.

Për momentin, Netflix është jashtë konkurrencës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments