No menu items!
Ballina KRYESORE Llapi - Ballkani ndeshja më joshëse e ditës

Llapi – Ballkani ndeshja më joshëse e ditës

Dita e sotme është e ngjeshur me ndeshje futbolli. Përveç ndeshjeve të Superligës sot do të zhvillohen edhe ndeshjet e Ligës së Parë në të dyja grupet.

Superliga vjen me tri takime, ndërsa rikthehet kampionia në fuqi, Drita, e cila luan takimin e parë në edicionin e ri.

Gjilanasit presin Besën e Pejës, e cila këtë edicion e ka filluar mjaft dobët.

Takimi më interesant luhet në Podujevë, ku takohen Llapi e Ballkani, derisa në Mitrovicë, Prishtina është mysafire e Trepçës ’89. Takimet fillojnë në ora 15:00.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments