No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA FRIKË NË BAVARI, dëmtohet sulmuesi i Bayern Munchen!

FRIKË NË BAVARI, dëmtohet sulmuesi i Bayern Munchen!

Një lajm i keq për ekipin e Bayern Munchen, pasi sulmuesi Leroy Sane. Lojtari i ardhur nga ekipi i Manchester City-t mori një goditje dhe do të mungojë relativisht gjatë.

Gazetari i Bild, Christian Falk, bën me dije se futbollisti do të qëndrojë rreth 3-4 javë jashtë fushave. Një goditje jo e vogël për trajnerin Hansi Flick.

Bayerni pësoi një humbje të rëndë ndaj Hoffenheim me rezultatin 4-1. Një shkundje për kampionët e Gjermanisë që po bënin gjithçka mirë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments