No menu items!
Ballina KRYESORE Arbëria nuk dorëzohet, merr 1 pikë edhe ndaj Feronikelit

Arbëria nuk dorëzohet, merr 1 pikë edhe ndaj Feronikelit

Skuadra e promovuar në elitë në këtë edicion, Arbëria nga Dobraja, vazhdon të befasojë për të mirë në këtë fillim të kampionatit. Skuadra e drejtuar nga Arbnor Morina në ndeshjen hapëse të javës së 4-t në Superligë ka arritur ta mbajë portën të paprekur në duel me Feronikelin, duke arkëtuar pikën e 8 në këtë edicion. Dy mundësitë më të mira në ndeshjen e zhvilluar në “Agron Rama” në Obiliq i patën Greca dhe Hoxha, por që nuk arritën të gjejnë rrugën e golit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy gola për katër minuta, mbyllet me spektakël pjesa e parë në sfidën Everton – Tottenham

Pjesa e parë e Everton-Tottenham, ndeshja hapëse e javës së 32-të të Premier Leagues, është mbyllur me rezultatin 1-1.

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Mundësia e larigimit të Haaland,Dortmund të gatshëm për zëvëndësimin e tij

Ka shumë ankth në shtëpinë e Borussia Dortmund. Erling Braut Haaland, sulmuesi i ri që ka çmendur gjithë Europën, mund të largohet nga klubi verdhezi...

Medalja e dytë për Kosovën, Nora Gjakova fiton të bronztën në Evropian

Nora Gjakova ka vazhduar serinë impresive në kampionatet evropiane. Pasi vjet nuk mori pjesë për shkak të koronavirusit, Nora të premten fitoi medaljen e...

Recent Comments