No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Milani merkato në Angli, rritet oreksi i kuqezinjëve!

Milani merkato në Angli, rritet oreksi i kuqezinjëve!

Milani po mendon për një mbrojtës të djathtë. Lojtari i Tottenhamit, Serge Aurier, nuk po kalon një periudhë të mirë dhe ka probleme të thella me trajnerin Jose Mourinho.

Tekniku portugez nuk do e kishte problem që të largohej, ndërsa futbollisti nga Bregu i Fildishtë do të luajë. Kuqezinjtë janë gati që të investojnë për kartonin e lojtarit.

Italianët e kanë nisur mirë sezonin me dy fitore dhe ekipi i trajnerit Stefano Pioli mund t’i habisë të gjithë duke luftuar për kampionat. Afrimi i Aurier do të ishte një vlerë e shtuar për italianët.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments