No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR PSG bën detyrën ndaj Reims, Icardi kthehet protagonist

PSG bën detyrën ndaj Reims, Icardi kthehet protagonist

Paris Saint-Germain ka marrë fitoren e dytë radhazi në kampionat pas dy humbjeve radhazi të pësuar në dy ndeshjet e para të Ligue 1. Kampionët në fuqi të të Francës kanë mposhtur 2-0 Reims-in e vendit të parafundit. Sfida e luajtur në Stade Auguste-Delaune është vendosur nga një dygolësh i Mauro Icardi-t, i cili nuk shënonte që nga shkurti i kaluar. Të dy asistet janë dhënë nga Kylian Mbappe.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments