No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Kastriot Rexha: Futbollistët e rinj rrinë shumë natën në telefon!

Kastriot Rexha: Futbollistët e rinj rrinë shumë natën në telefon!

Njëri prej futbollistëve më me përvojë në futbollin kosovar është Kastriot Rexha.

Rexha i cili ka dy tituj kampioni me Dritën dhe një Feronikelin, luan aktualisht te Drita.

Sulmuesi kosovar e ka komentuar edhe zhvillimin e futbollistëve të rinjë në Kosovë, në veçanti të atyre nga Gjilani.

“Bomberi” i Dritës ka lansuar kritika për futbollistët e rinjë.

“Nuk e di. Futbollistët e rinjë janë paksa më dembelë. Qëndrojnë natën zgjuar në telefona dhe gjëra të tjera, kjo nuk është gjë e mirë”, deklaroi Rexha në “Kanal10”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments