No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Dorëzohet rivali i Messit: Le ta shijojmë, me fat që e kemi...

Dorëzohet rivali i Messit: Le ta shijojmë, me fat që e kemi dhe këtë sezon!

Lionel Messi do të luajë për herë të parë këtë sezon në La Liga. Barcelona rikthehet në aksion në ndeshjen kundër Villarreal, prej orës 21:00.

Argjentinasi donte të largohej në fund të këtij sezoni, por qëndroi me “dhunë” te Barcelona, pasi presidenti Bartomeu nuk i mbajti premtimin e dhënë. Kundërshtari i tij Dani Parejo flet me fjalë të mëdha për sulmuesin.

“Le ta shijojmë atë, mënyrën se si luan, çdo ndeshje që luan, çdo moment. Le ta shijojmë Messin, pasi nuk e dimë se kur do të largohet. Ne jemi shumë me fat që e kemi dhe një sezon në La Liga”, – tha ai.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments