No menu items!
Ballina KRYESORE Ndryshon orari i derbit

Ndryshon orari i derbit

Derbi i javës së 3-të në Superligë ndërmjet Gjilanit dhe Ballkanit ka ndryshuar termin. Në fakt, kjo ndeshje ishte paraparë të zhvillohej të dielën prej orës 16:00, por tashmë është zhvendosur për disa orë më herët dhe do të luhet po nesër, por në orën 13:30. Zhvendosja në këtë orar është bërë meqenëse ndeshja tjetër derbi Prishtina-Drita, e paraparë në këtë termin për t’u transmetuar në Klan Kosova është shtyrë, raporton Futbolli.info. Tani do të jetë ndeshja Gjilani – Ballkani, ajo që do të jepet direkt në këtë televizion dhe do të ketë mundësi të shikohet në të gjitha platformat kabllore në Kosovë dhe më gjerë. Po ashtu, edhe orari i ndeshjeve të javës së 4-të dhe të 5-të ka ndryshuar, ngase ato do të luhen në orën 15:00.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments