No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Hadërgjonaj bëhet me ekip të ri

Hadërgjonaj bëhet me ekip të ri

Futbollisti nga Kosova, Florent Hadergjonaj është përcaktuar në të ardhmen tij.

Mediumi turk “Ajansspor” ka raportuar se shërbimet e mbrojtësit kosovar i ka fituar Kasimpsa.

26 vjeçari ka qenë në huazim tek Kasımpaşa në gjysmën e dytë të sezonit të kaluar dhe tashmë pritet që plotësisht të nënshkruajë me klubin nga Stambolli.

Hadergjonaj poashtu ishte i kërkuar nga gjiganti turk, Besiktas por që vendosi që të ardhmen e tij t’ia besojë, Kasimpasas.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments