No menu items!
Ballina KRYESORE Arbëria deklason Besën në Brestovik!

Arbëria deklason Besën në Brestovik!

Arbëria vazhdon me paraqitje të mrekullueshme në debutimin në elitën e futbollit kosovar.

Skuadra nga Dobraja ka realizuar fitoren e dytë në tri xhirot e para, duke mundur Besën në udhëtim, 3:0.

Kuqezinjtë dominuan pejanët në takimin e zhvilluar në Brestovik, duke i mundur me lojë e me rezultat.

Golat në fitoren e Arbërisë i shënuan Labinot Ibrahimi, Agon Llugiqi dhe Clirim Kashtanjeva.

Arbëria tubon kësisoj shtatë pikë në tri ndeshjet e para, ndërsa Besa ka tri humbje.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Werder Bremen – Mainz, Rashica startues – formacionet zyrtare

Werder Bremeni do të jetë nikoqir i Mainzit në takimin e vlefshëm për xhiron e 30-të kampionale në Bundesliga.

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Recent Comments