No menu items!
Ballina KRYESORE Prishtina-Drita i besohet Selim Isufit, Gjilani-Ballkani gjykohet nga Genc Nuza

Prishtina-Drita i besohet Selim Isufit, Gjilani-Ballkani gjykohet nga Genc Nuza

Federata e Futbollit e Kosovës e ka publikuar orarin dhe zyrtarët e ndeshjeve të javës së tretë në Superligë, si dhe të javës së parë në Ligën e Parë në të dyja grupet. Dy ndeshjet kryesore të kësaj jave do t’i drejtojnë Selim Isufi dhe Genc Nuza.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments