No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ibrahimovic me Covid-19! Kaos me tamponat përpara Europa League

Ibrahimovic me Covid-19! Kaos me tamponat përpara Europa League

Zlatan Ibrahimovic me Covid-19. Lajmi është bërë publik nga “Corriere della Sera”, që shpjegon se futbollisti është asimptomatik dhe madje testi i dytë i tamponëve e ka regjistruar si të infektuar nga Leo Duarte, që gjithashtu është izoluar dhe futur në karantinë.

Suedezi menjëherë ka qëndruar në shtëpi dhe larg skuadrës, teksa sonte ndaj Bodo Glimt nuk do të jetë në fushë, për ndeshjen e Europa League. Një lajm vërtet i keq për Milanin dhe gjithë tifozët, sidomos tani që shtatlarti suedez e nisi me tre gola në 2 ndeshjet e para të kampionatit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy gola për katër minuta, mbyllet me spektakël pjesa e parë në sfidën Everton – Tottenham

Pjesa e parë e Everton-Tottenham, ndeshja hapëse e javës së 32-të të Premier Leagues, është mbyllur me rezultatin 1-1.

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Mundësia e larigimit të Haaland,Dortmund të gatshëm për zëvëndësimin e tij

Ka shumë ankth në shtëpinë e Borussia Dortmund. Erling Braut Haaland, sulmuesi i ri që ka çmendur gjithë Europën, mund të largohet nga klubi verdhezi...

Medalja e dytë për Kosovën, Nora Gjakova fiton të bronztën në Evropian

Nora Gjakova ka vazhduar serinë impresive në kampionatet evropiane. Pasi vjet nuk mori pjesë për shkak të koronavirusit, Nora të premten fitoi medaljen e...

Recent Comments