No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Shikoni të gjitha golat e javës së dytë të Superligës

Shikoni të gjitha golat e javës së dytë të Superligës

Faqja zyrtare e Federatës së Futbollit të Kosovës në Facebook ka publikuar përmbledhjen e golave të shënuar në katër ndeshjet e zhvilluara të javës së dytë në Superligë. “Hat-trick”-u i dytë i Mirlind Dakut, supergoli i Dior Zabërgjës por edhe golat e tjerë mund t’i shikoni në videon e mëposhtme:

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Recent Comments