No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Ndërron jetë ish-presidenti i SC "Gjilani", Shukri Sylejmani

Ndërron jetë ish-presidenti i SC “Gjilani”, Shukri Sylejmani

Ka ndërruar jetë Shukri Sylejmani, ish-president i Gjilanit.

Sylejmani ndërroi jetë në orët e hershme të mëngjesit të sotëm.

Varrimi i tij do të bëhet në orën 13:00 në varrezat e qytetit në Gjilan.

Sylejmani ka qenë një ndër njerëzit që ka dhënë kontribut të jashtëzakonshëm për futbollin kosovar.

Telegrame ngushëllimi për familjen e tij kanë dërguar presidenti i FFK-së, Agim Ademi, SC “Gjilani”, FC “Drita” dhe grupi i tifozëve “Skifterat”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments