No menu items!
Ballina KRYESORE Munishi i nervozuar pas fitores; Duhet të luajmë më me përgjegjësi!

Munishi i nervozuar pas fitores; Duhet të luajmë më me përgjegjësi!

Trajneri i Ballkanit, Ismet Munishi u shfaq goxha i nervozuar pas ndeshjes me Feronikelin, edhe pse skuadra e tij realizoi fitoren e dytë në këtë edicion dhe atë me tre gola tjerë të shënuar nga Mirlind Daku.
Megjithatë, Munishin e ka shqetësuar rënia e lojës së ekipit të tij pas epërsisë 3:0, e cila shumë lehtë ka mundur t’i kushtojë me barazim në minutat e fundit.
“Ekipi pati rënie të lojës. 90 minuta duhet me lujtë me përgjegjësi dhe duhet t’i zbatojmë detyrat”, u shpreh Munishi për Art Sport.

“Në përgjithësi jam i kënaqur me lojën dhe angazhimin e futbollistëve. Analizat më të thella duhet t’i mbajmë brenda klubit”, u shpreh ai.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Andrea Agnelli i urryer i madh, pritet revolucion tek Juventusi

Të jesh i urryer, sepse je president i Juventusit, është normale. Andrea Agnelli, megjithatë, papritmas e pa veten armiku numër një publik në të...

Recent Comments