No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR TRONDITET ATLETICO: Ylli i ekipit rezulton me Covid-19!

TRONDITET ATLETICO: Ylli i ekipit rezulton me Covid-19!

Vazhdojnë rastet me Covid-19 në futboll dhe duket se virusi nuk kursen askënd, edhe në këtë fillim sezoni me dyer të mbyllura ose të lejuar për fare pak publik!

Kështu, viktima e radhës është Atletico Madrid, që ka konfirmuar se Jose Gimenez, mbrojtësi shumë i kërkuar në merkato, ka rezultuar pozitiv pas tamponit të kryer.

Lojtari është izoluar në shtëpinë e tij për të respektuar karantinën e vendosur nga protokolli mjekësor.

 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Recent Comments