No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Trepça rikthen në skuadër dy futbollistë me përvojë

Trepça rikthen në skuadër dy futbollistë me përvojë

Klubi Futbollistik “Trepça” është duke u përgatitur maksimalisht për sezonin e ri në Ligën e Parë të futbollit kosovar.

Skuadra mitrovicase ka zyrtarizuar dy prurjet më të reja në skuadër.

Bëhet fjalë për futbollistët me përvojë të madhe, Enis Zabërgja dhe Daut Maxhuni.

Kujtojmë që dy futbollistët edhe më parë kanë mbrojtur ngjyrat e ‘minatorëve’ dhe me përvojën e tyre do të mundohen që Trepçën ta ngritin në një rang më të lartë të garave.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments