No menu items!
Ballina KRYESORE Musolli sot prezantohet te Gjilani

Musolli sot prezantohet te Gjilani

Mesfushori Besar Musolli sot do të prezantohet nga skuadra e Gjilanit. Sipas burimeve të afërta me futbollistin, Musolli ka marrë dokumentacionin e nevojshëm nga Shqipëria dhe te Gjilani do të kalojë si lojtar i lirë.
“Besari sot do të prezantohet te Gjilani. Ai ka marrë fletlëshimin nga Federata Shqiptare e Futbollit”, ka thënë në kushte anonimiteti një i afërm i Musollit për Kohën.
Musolli 31-vjeçar në futbollin kosovar kthehet pas një kohe të gjatë. Së fundi ka luajtur te Kukësi, derisa karrierë ka bërë edhe te Hysi. Ndërkohë, raportohet se bashkë me Musollin skuadra e Gjilanit sot do ta prezantojë edhe mesfushorin Gramoz Kurtaj, i cili së fundmi luajti në kampionatin e Vietnamit.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ky është futbollisti me çmimin më të lartë në Superligën e Kosovës

Forma fenomenale nga Mirlind Daku në këtë sezon i është rritur edhe vlera në treg, ku nga 300 mijë euro, tani ka...

Barça dhe Juventus, luftë e ashpër për Kun Agüero

Sikurse shkruan sot katalanasja “Sport”, Barça ka vendosur të futet në garë për Kun Agüero. Pas disa ditësh reflektimi, klubi Blaugrana duket i bindur:...

B*OMBA NGA SPANJA: “Mbappe do të luajë te Reali sezonin tjetër”

Kylian Mbappe dhe Real Madrid do të bashkohen së shpejti. Bomba e lëshuar nga emisioni “Chiringuito” në Spanjë ka bërë xhiron e rrjeteve sociale. Ka...

Kjo është arsyeja e mungesës së Ramosit në ndeshjen kundër Liverpoolit

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Mbrojtësi spanjoll është duke u shëruar nga lëndimi...

Recent Comments