No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA Milot Rashica i bashkohet Werder Bremenit në stërvitje

Milot Rashica i bashkohet Werder Bremenit në stërvitje

Ylli i Përfaqësueses së Kosovës dhe skuadrës gjermane Werder Bremen, Milot Rashica është rikthyer në stërvitje me ekipin gjerman. Mesfushori-sulmues ishte lënduar në ndeshjen Moldavi – Kosovë e zhvilluar më 3 shtator në Parma të Italisë. Lajmi është bërë i ditur nga faqja zyrtare e klubit gjerman.
24 vjeçari me gjasë gjatë këtij afati kalimtar të verës pritet të ndryshojë skuadër, dhe Premierliga angleze shihet si destinacion i ardhshëm për të.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments