No menu items!
Ballina KRYESORE Selim Isufi gjykon derbin e javës së dytë

Selim Isufi gjykon derbin e javës së dytë

Është zbuluar orari i javës së dytë të Superligës, si dhe delegimi i gjyqtarëve.

Të martën do të luhen takimet: Drenica – Besa dhe Arbëria – Prishtina.

Ndeshjen e parë e gjykon gjyqtari kryesor, Shpëtim Murtezi, kurse takimin që luhet në Obiliq e referon Dardan Çaka.

Të mërkurën luhen dy sfida interesante. Llapi pret Gjilanin, ndërsa Ballkani Feronikelin.

Në Podujevë, ndarjen e drejtësisë e bënë Burim Jahmurataj, ndërsa Selim Isufi është në Suharekë.

Drita – Trepça ’89, luhet më vonë.

Të gjitha takimet fillojnë në ora 16:00.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments