No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Kritikat e Mourinhos, Tottenham favorizohet dhe kalon pa luajtur në Kupë

Kritikat e Mourinhos, Tottenham favorizohet dhe kalon pa luajtur në Kupë

Tottenhami do të kalojë pa luajtur në EFL Cup. “Spursat” nuk do të luajnë me ekipin e League Two sepse disa nga futbollistët e kundërshtarëve janë pozitivë me COVID-19.

Drejtuesit e Federatës kanë vendosur që të kalojnë në raundin tjetër Tottenhamin pa luajtur, sepse nuk kanë data të tjera të lira për të shtyrë takimin shkruan Football Insider.

Një lajm i mirë ky për trajnerin Jose Mourinho, pasi portugezi u ankua për kalendarin e ngjeshur. Djemtë e tij do të pushojnë dhe do të jenë gati për ndeshjen kundër Shkëndijës së Tetovës në Europa League.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Presidenti i La Liga “shuplakë” Perezit: U tregove injorant

Kjo goditje vjen për kreun e Realit të Madridit pasi ka marrë fund ideja e krijimit të kompeticionit të ri.

Werder Bremen – Mainz, Rashica startues – formacionet zyrtare

Werder Bremeni do të jetë nikoqir i Mainzit në takimin e vlefshëm për xhiron e 30-të kampionale në Bundesliga.

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Recent Comments