No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Juventus, zbulohet ideja e fundit në merkato

Juventus, zbulohet ideja e fundit në merkato

Juventus po mendon për merkaton.

Jo vetëm problemi i qendërsulmuesit për t’u zgjidhur, Andrea Pirlo do edhe një përforcim për krahun e majtë të mbrojtjes.

Pavarësisht debutimit të mirë në kampionat të të riut Frabotta, mbrojtës i majtë i marrë ngë ekipet e moshave, trajneri i bardhezinjve është në kërkim të një lojtari më ekspert në nivel ndërkombëtar.

Sipas zërave të fundit të merkatos, Juventus mund të ketë parakaluar Inter-in dhe Napoli-n për yllin e Chelsea-t, Emerson Palmieri-n.

Sipas shtypit italian, Juventus është hedhur në sulm për ish-lojtarin e Roma-s pas dëmtimit të pësuar nga Alex Sandro, i cili do të qëndrojë larg fushave për rreth një muaj.

Klubi anglez është i hapur për huazimin e lojtarit, por me detyrimin e blerjes dhe jo të drejtën.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments