No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Futbollisti i Barcelonas drejt Premier League! Klubi ka dhënë “Ok” dhe studion...

Futbollisti i Barcelonas drejt Premier League! Klubi ka dhënë “Ok” dhe studion dy alternativa

Nelson Semedo është përfshirë në listën e lojtarëve që do të duhet të largohen nga Barcelona gjatë kësaj vere (merkato mbaron me datën 5 tetor).

Siç është raportuar nga Sky Sport, Wolverhampton po lëviz me këmbëngulje për mbrojtësin portugez, por nuk është i gatshëm të ofrojë 50 milion euro të kërkuara nga klubi Blaugrana. Mund të gjendet një gjuhë e përbashkët për rreth 40 mln euro bashkë me bonuse.

Revolucioni vazhdon, veçanërisht në mbrojtje. Me largimin e mundshëm e Semedos te Wolverhampton, Blaugrana do të mendonte për talentin e Ajax Dest ose atë të Norwich Aarons si një alternativë në korsinë e djathtë.

Sipas raporteve nga “El Chiringuito”, paratë nga shitja e portugezit gjithashtu mund të investohen për të arritur te Eric Garcia për të cilin do të ishin gati 18 milion euro.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Munishi pas humbjes nga Llapi: Duhet ta pranojmë nuk luajtëm mirë

Llapi ka marrë një fitore të madhe ndaj Gjilanit sot në udhëtim, duke e mposhtur me rezultat 2:0, për ta bërë vazhdimin...

Batatina “thumbon” Gjilanin: “Ndërresat vija vija, kur dojmë vijmë ju mujm te shpija”

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina është shprehur tejet i lumtur me fitoren e sotme të skuadrës së tij ndaj Gjilanit. Madje, ai...

Llapi e befason Gjilanin, Edon Sadriu ndëshkon ish-skuadrën me dy gola

Llapi ka arritur të ndal serinë prej katër ndeshjeve pa humbje të Gjilanit. Skuadra e drejtuar nga trajneri Tahir...

Prishtina fiton pa problem ndaj Arbërisë

Prishtina ka shënuar fitoren me rezultatin 2:0 ndaj Arbërisë të shtunën në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë. Kryeqytetasit me...

Recent Comments