No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Vidal niset drejt Italisë! Prenoton nr e fanelës te zikaltërit

Vidal niset drejt Italisë! Prenoton nr e fanelës te zikaltërit

Arturo Vidal sapo hipi në një fluturim privat nga aeroporti i Barcelonës për në Milano. Sipas asaj që TMW ka njoftuar, mesfushori kilian – më në fund – do të fillojë aventurën e tij të re në Serie A. për pak më shumë se një orë. Sonte mbërritja e tij në Itali, nesër ekzaminimet mjekësore dhe firma me Inter. Madje, ka prenotuar edhe fanelën me nr.22

Ndërkohë, drejtori i Cagliari Pierluigi Carta konfirmoi për Sky Sport ardhjen e Diego Godin nga Interi:

“Le të shohim, siç e kam thënë disa herë negociatat janë të gjata dhe të lodhshme. Shpresojmë që nga e hëna deri të martën të arrijmë pjesën që mungon për ta mbyllur. Diego mund të shtojë shumë në grupin tonë për sa i përket udhëheqjes dhe personalitetit. Godin është ideja e presidentit”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments