No menu items!
Ballina KRYESORE Sot një ndeshje në Superligë

Sot një ndeshje në Superligë

Drenasi është qyteti që argëton sot tifozët e Superligës së Kosovës.

Ishte planifikuar që sot të luheshin dy ndeshjen në kuadër të Superligës së Kosovës, por ndeshja mes Dritës dhe Llapit është shtyrë për orar tjetër, pas angazhimeve të gjilanasve në Evropë.

Kështu, sot në kuadër të Superligës së Kosovës do të luhet vetëm një ndeshje.

Feronikeli dhe Gjilani kontestojnë tri pikët në xhiron e parë, në qytetin e Drenasit.

Ndeshja mes Feronikelit dhe Gjilanit luhet me fillim nga ora 13:30.

Mbetet të shihet se si do ta nisin këto dy skuadra edicionin e ri në SL e Kosovës.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës. Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku...

E mahnitshme, Kosova më e mira e Evropianit

Sukses të jashtëzakonshëm kanë arritur xhudistët kosovarë. Kosova është përfaqësuesja më e suksesshme në Evropianin që të dielën përfundoi në Lisbonë të...

FFK reagon për incidentet e kësaj fundjave

Kjo fundjavë në futbollin e Kosovës u përcjell me disa incidente dhe me dhunë në ndeshje të Ligës së Parë dhe të Ligës së...

Sulmohet gjyqtari kryesor në ndeshjen mes Ferizajt dhe Ulpianës, intervenon edhe Policia e Kosovës

Dueli ndërmjet Ferizajt dhe Ulpianës nuk e ka gjetur fundin. Takimi është ndërprerë në minutën e 95-të, pasi që gjyqtari kryesor i ndeshjes Petrit...

Recent Comments