No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Rrahmani në bankinë në ndeshjen kundër Parma-s

Rrahmani në bankinë në ndeshjen kundër Parma-s

Napoli do të zhvillojë sot ndeshjen me Parmën, në javën hapëse të Serie A.

Trajneei Gennaro Gatusso nuk e ka inkuadruar kapitenin e Kosovës titullar.

Rrahmank ndodhet në bankinë, në pritje të dhënies së mundësisë për debutim tek Napoli.

Parma – Napoli luhet prej orës 12:30.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments