No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Ja pse nuk zhbllokohet Milik-Roma! Polaku sot u stërvit në Napoli… Juventusi...

Ja pse nuk zhbllokohet Milik-Roma! Polaku sot u stërvit në Napoli… Juventusi ende në pritje

Milik-Roma: nuk ka ende marrëveshje! Negociatat për transferimin e Arkadiusz Milik nga Napoli në Romë nuk janë zhbllokuar. Të dy klubet nuk kanë gjetur ende akordin ekonomik për kalimin e ish-lojtarit të Ajax në kryeqytet dhe, rrjedhimisht, duhet pritur në frontin Dzeko-Juventus.
Sulmuesi polak fundjavën e kaluar iu nënshtrua ekzaminimeve mjekësore në Zvicër, Roma sot mohoi të ketë shprehur dyshime për gjendjen e tij fizike.
Por ndërkohë ai nuk përshpejton ardhjen e tij dhe, sipas asaj që raporton Sky, për këtë arsye këtë mëngjes Milik ndërsa ekipi ishte në Parma për ndeshjen në “Tardini” u stërvit vetëm në Castel Volturno.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Presidentja Osmani: Xhudistet tona të arta me medalje e me shpirt, po e ngrisin Republikën tonë lart e më lart!

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani ka vlerësuar lartë punën e xhudistëve kosovarë në garat ndërkombëtare në veçanti, Distria Krasniqin. Krasniqi, sot fitoi medaljen...

Mundësia e larigimit të Haaland,Dortmund të gatshëm për zëvëndësimin e tij

Ka shumë ankth në shtëpinë e Borussia Dortmund. Erling Braut Haaland, sulmuesi i ri që ka çmendur gjithë Europën, mund të largohet nga klubi verdhezi...

Medalja e dytë për Kosovën, Nora Gjakova fiton të bronztën në Evropian

Nora Gjakova ka vazhduar serinë impresive në kampionatet evropiane. Pasi vjet nuk mori pjesë për shkak të koronavirusit, Nora të premten fitoi medaljen e...

Merret vendimi per kthimin e tifozëve në Seria A

Një hap i vogël drejt normalitetit: nga 1 maji i ardhshëm, në Serinë A do të kthehet publiku në stadiumet që janë në zonën...

Recent Comments