No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR “Gjyshi” Pandev nuk njeh plakje: shikoni magjinë e sotme

“Gjyshi” Pandev nuk njeh plakje: shikoni magjinë e sotme

Mosha tregon 37 vjeç por në fushë duket ende si një djalë i ri… Goran Pandev, ose ndryshe “gjyshi” i Serie A, bashkë me Ibrahimovic, nuk ndalet së shënuari…
Ky sezon ka nisur ashtu si vjet, në shenjën e golave. Genoa po fiton në fushën e Crotones 2-0 pas 10 minutash lojë dhe një nga golat erdhi pikërisht nga këmbët e maqedonasit, që me një parabolë fantastike kaloi portierin Cordaz.
Një pasim perfekt edhe nga Goldaniga.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Werder Bremen – Mainz, Rashica startues – formacionet zyrtare

Werder Bremeni do të jetë nikoqir i Mainzit në takimin e vlefshëm për xhiron e 30-të kampionale në Bundesliga.

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të...

Dortmund zgjedh ish-yllin e Milan si zëvendësues të Haaland

Erling Haaland është vënë në shënjestër të klubeve të mëdha të Europës. Nëse norvegjezi do të largohet nga Dortmund në merkaton e verës, verdhezinjtë duket...

Llapi arrin në finale të Kupës, një hap larg ëndrrës evropiane

Llapi është kualifikuar në finalen e Kupës së Kosovës në futboll. Skuadra e trajnerit Tahir Batatina, barazoi 2:2 të mërkurën në Podujevë kundër Prishtinës,...

Recent Comments