No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Fat i keq, lëndohet Benjamin Kololli

Fat i keq, lëndohet Benjamin Kololli

Fillimisht shënon gol fantastik për barazimin e rezultatit, ndërsa më pas lëndohet dhe zëvendësohet.

Ka qenë një pjesë e parë e “ngjeshur” për Benjamin Kolollin në takimin mes Young Boys dhe Zurich, përcjellë Olle.

Futbollisti i Kosovës ka pësuar një dëmtim në minutën e 44’ dhe është zëvendësuar.

Klubi nuk ka dhënë ndonjë detaj shtesë për gjendjen e lojtarit.

Mbetet të shihet nëse lëndimi i Kolollit është serioz apo jo.

Të kujtojmë që kanë mbetur më pak se 20 ditë për ndeshjen e Kosovës ndaj Maqedonisë, në “play-off”-in e Ligës së Kombeve.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments