No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR E PABESUESHME! Suarez refuzon të bëhet futbollisti më i shtrenjtë në historinë...

E PABESUESHME! Suarez refuzon të bëhet futbollisti më i shtrenjtë në historinë e MLS

Barcelona planifikon të mbledhë midis 40 dhe 50 milionë eurove nga shitja e Nelson Semedo Sipas “Mundo Deportivo”, ky është “thesari”, tek i cili mbështeten në Katalonjë për të mbyllur negociatat me tre lojtarë në ardhje; Sergiño Dest, Eric García dhe Memphis Depay. Ndërkohë, mbetet ende e paqartë e ardhmja e Luis Suarez, të cilit trajneri Koeman, sapo u emërua, i tha përmes telefonit se nuk është në planet e tij.
Mësohet se 33-vjeçari uruguajan i ka thënë “jo” ofertës më të fundit të Inter Miami në MLS. Pra, e ardhmja e Luis Suarez mbetet pezull midis vitit të fundit të kontratës së tij te Barcelona dhe negociatave me Juventusin. Sipas Espn, ai ka refuzuar ofertën 4-vjeçare me nga 8 milionë euro në vit nga klubi i David Beckham, ku Gonzalo Higuain sapo ka mbërritur. Ai do të bëhej futbollisti më i paguar në historinë e “Major League Soccer” (rekordi aktual, 7.2 milionë euro në sezoni, i përket Zlatan Ibrahimovic).

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Manchester City blindon Foden me një rrogë marramendëse

Phi Foden ka shpërthyer. Në përballjen e dyfishtë kundër Borussia Dortmund në çerekfinalet e Champions League ka qenë vendimtar në të dy ndeshjet, për...

Musaila realizon dy gola, Bayern fluturon (VIDEO)

Bayern Munich e mbyll pjesën e parë në fushën e Wolfsburg me rezultatin 3-1. https://streamable.com/7jwios Pas fillimit super të djemve të Hansi Flick me golin e...

Edhe një medalje e madhe për Kosovën, Akil Gjakova në finale të Evropianit

Kosova ka siguruar edhe një medalje në Evropianin e xhudos në Lisbonë. Akil Gjakova ka kaluar në finale të kategorisë deri 73 kilogramë. Akili...

Ylli i Chelsea-t zbulon prapaskenën: Doja të tërhiqesha në moshën 17 vjeç

Jorginho, mesfushori i Chelsea-t, është rrëfyer në një intervistë të dhënë për Daily Mail. “Po të isha bërë një futbollist profesionist në Brazil, do të...

Recent Comments