No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Bale “harron” golfin, prezantohet me ekipin e ri

Bale “harron” golfin, prezantohet me ekipin e ri

Gareht Bale është rikthyer me Tottenhamin. Uellsiani do të vihet nën urdhrat e trajnerit Jose Mourinho dhe gjithçka është zyrtare tanimë me anglezët që kanë gjetur gjuhën e përbashkët me Real Madridin.

Sulmuesi 31-vjeçar firmosi për një vit me “Spursat”. Ai do të jetë i huazuar në kampionatin anglez të futbollit, sepse Tottenham nuk kishte mundësi të shpenzonte për të blerë kartonin e tij.

Nuk ka ndodhur kështu me mbrojtësin Sergio Reguilon. Ky i fundit ka nënshkruar një kontratë të përhershme me “Gjelat”. Spanjollët nga krahu tjetër i gëzohen këtyre dy largimeve.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Ky është futbollisti me çmimin më të lartë në Superligën e Kosovës

Forma fenomenale nga Mirlind Daku në këtë sezon i është rritur edhe vlera në treg, ku nga 300 mijë euro, tani ka...

Barça dhe Juventus, luftë e ashpër për Kun Agüero

Sikurse shkruan sot katalanasja “Sport”, Barça ka vendosur të futet në garë për Kun Agüero. Pas disa ditësh reflektimi, klubi Blaugrana duket i bindur:...

B*OMBA NGA SPANJA: “Mbappe do të luajë te Reali sezonin tjetër”

Kylian Mbappe dhe Real Madrid do të bashkohen së shpejti. Bomba e lëshuar nga emisioni “Chiringuito” në Spanjë ka bërë xhiron e rrjeteve sociale. Ka...

Kjo është arsyeja e mungesës së Ramosit në ndeshjen kundër Liverpoolit

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka rezultuar pozitiv me Covid-19. Mbrojtësi spanjoll është duke u shëruar nga lëndimi...

Recent Comments