No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Pochettino tregon të ardhmen, flet për ofertat që mori!

Pochettino tregon të ardhmen, flet për ofertat që mori!

Trajneri Mauricio Pochettino ka folur për të ardhmen e tij dhe faktin që ka patur disa oferta jo bindëse. Ish-tekniku i “Spursave” tregon se ëndërron të marrë drejtimin e Real Madridit.

Nuk kam marrë oferta nga PSG, por as nga Juventusi dhe Interi. Më tentoi Benfica dhe Monaco, nuk kam pse gënjej. Por, unë kam një ëndërr. Nuk e di nëse do bëhem ndonjë ditë trajneri i Real Madrid, por kjo është dëshira ime më e madhe.

“Bëhet fjalë për klubin më të mirë në botë. Të gjithë ëndërrojnë të bëhen pjesë e Realit, gënjen kush thotë të kundërtën. Cili ekip më zbavit? Preferoj të shoh Leedsin e Bielsës, sepse luajnë një futboll mahnitës.

“Sigurisht edhe Tottenham, jam shumë i lidhur me këtë klub. Më pas vjen Liverpool. Është kënaqësi t’i shohësh duke luajtur, pasi janë një skuadër e pabesueshme, kanë lojtarë shumë të talentuar“, – tha ai.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments