No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Manchester United i bën nder Juventusit në merkato?!

Manchester United i bën nder Juventusit në merkato?!

Jo vetëm Douglas Costa, Manchester United po kërkon nga Juventusi për të përforcuar edhe mesfushën.

Siç raportohet nga The Sun, Djajtë e Kuq në fakt janë në gjurmët e kampionit gjerman Sami Khedira, i cili ka qenë në bisedime me bardhezinjtë për javë me radhë për përfundimin e mundshëm të parakohshëm të kontratës.

Juventus, Khedira torna in gruppo: allenamento parziale

Nëse ish-lojtari i Real Madrid do të lirohej pa shpenzime kartoni, në Old Trafford – lexohet te “The Sun” – do ta prisnin atë me krahë hapur.

Natyrisht, një problem aspak i vogël është edhe gjendja fizike dhe nëse mesfushori do të kalonte vizitat mjekësore, duke parë se vitet e fundit më shumë ka qëndruar në infermieri se sa në fushë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dy autogola dhe Messi “show”, Barcelona “manita” ndaj Getafes

Nuk e pati të lehtë sa duket nga rezultati, por Barcelona arriti të marrë tre pikë ndaj Getafes dhe të vazhdojë ndjeksjen...

Kosova VR siguron kalimin në Ligën e Dytë

Kampionati në Ligën e Tretë të futbollit kosovar ka për t’i zhvilluar edhe tri ndeshje deri në mbyllje të këtij edicioni, mirëpo...

Napoli turpëron Lazion

Napoli ka marrë një fitore spektakolare në shtëpi ndaj Lazios me shifrat e thella 5:2, duke i turpëruar kryeqytetasit.

Adnan Januzaj realizon gol për Sociedadin

Futbollisti shqiptar me pasaportë belge, Adnan Januzaj ka arritur të shënojë gol në sfidën që skuadar e tij Real Sociedad po e...

Recent Comments