No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Llapi dërgon në huazim 5 futbollistë

Llapi dërgon në huazim 5 futbollistë

Skuadra e Llapit ka huazuar pesë futbollistë të rinj, tre prej të cilëve i ka dërguar në skuadrat shqiptare.

Dy prej tyre janë huazuar tek Skënderbeu i Korçës.

“Bëhet fjalë për portierin Loris Kikrri i cili për këtë edicion është huazuar në Kategorinë e Parë tek skuadra e Egnatias, dyshja Alban Shabani dhe Bekim Maliqi janë huazuar në Kategorinë Superiore tek Skënderbeu, kurse Blerand Qitaku në Dardanë dhe Gentrit Duriqi tek skuadra e Podujevës”, njofton Llapi.

K.F. Llapi të lartëcekurve iu dëshiron shumë suksese në skuadrat në të cilat janë të huazuar dhe pret që të kenë minutazhën e mjaftueshme dhe njëherit presim që të gjithë t’i tregojnë vlerat e tyre, thuhet më tej në njoftim.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments