No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Drita mëson kundërshtarin e radhës nëse e kalon Legian

Drita mëson kundërshtarin e radhës nëse e kalon Legian

Kampioni në fuqi, Drita e Gjilanit, ka mësuar kundërshtarin e ardhshëm të Ligës së Evropës, gjithnjë nëse kalon Legia Varshavën e Polonisë.

Drita takohet me Legian në raundin e tretë të Ligës së Evropës.

Shorti i hedhur sot në Nyon, ka bërë që Drita ose Legia të takohen me Qarabagun e Azerbajxhanit.

Ndërkohë, Tirana do të luajë me Young Boysin e Zvicrës. Takimi luhet në Zvicër.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës. Tovërlani tha...

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës. Llapi...

Nuhiu: Në pjesën e dytë shfrytëzuam lodhjen e Llapit

Trajneri i Dritës, Ardian Nuihu është shprehur i kënaqur me fitoren e skuadrës së tij ndaj Llapit. Trajneri nga...

Kosova fiton edhe miqësoren e dytë ndaj Maqedonisë së Veriut

Edhe në ndeshjen e dytë miqësore vashat e Kombëtares së Kosovës kanë arritur fitore në duel me Kombëtaren e Maqedonisë së Veriut,...

Recent Comments