No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Drita sonte përballet me Sileksin në Shkup

Drita sonte përballet me Sileksin në Shkup

Drita rikthehet në fushat e blerta të arenës ndërkombëtare, me kampionët e Kosovës që sfidojnë ekipin maqedonas Sileks në kuadër të raundit të dytë kualifikues për Ligën e Evropës.

Pritet të jetë një 90-minutësh shumë i luftuar ai që do të luhet në Shkup, ku Drita do të kërkojë kualifikimin historik në raundin e tretë.

Gjilanasit kanë konfirmuar para ndeshjes që të gjithë lojtarët janë në dispozicion në përjashtim të transferimit të verës, Festim Alidemës.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Filipi 2” në Shkup me fillim prej orës 20:00.

Takimi do të transmetohet në Radio Televizionin e Kosovës.

Më poshtë kuotat e bastoreve ndërkombëtare, të cilat kanë favorizuar Sileksin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Dukagjini dhe Malisheva me fitore bindëse

Dukagjini dhe Malisheva kanë marrë fitoret e radhës për të vazhduar kështu luftën për inkuadrim në Superligë. Skuadra nga...

Shkëmbi i lumtur për fitoren në Drenas

Bledi Shkëmbi e ka vlerësuar si ndeshje shumë të vështirë ballafaqimin me Feronikelin. Trajneri i Ballkanit, Shkëmbi, megjithatë, i është gëzuar më...

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit. “Timonieri” i skuadrës nga Drenasi...

Drita fiton në “Riza Lushta”, ruan distancën me Ballkanin e Prishtinën

Goli i Festim Alidemës nga penalltia në minutën e 53-të, ia ka siguruar 3 pikë shumë të rëndësishme skuadrës së Dritës e...

Recent Comments